play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

#RadioPiekaryPomaga

1,5 mln złotych za życie nauczycielki z Rudy Śląskiej. Walczy z nowotworem! #RadioPiekaryPomaga

today8 września 2021

Background

Jest mamą trójki dzieci i nauczycielką, niezwykle zasłużoną dla lokalnej społeczności. Dziś to ona jest na onkologicznym ringu i rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Elżbieta Żurek z Rudy Śląskiej walczy z nowotworem, a jej ostatnia szansa na życie koszstuje 1,5 miliona złotych. Dziś w ramach akcji #RadioPiekaryPomaga zachęcamy do udziału w zbiórce. Każda pomoc jest ważna.

– Mam na imię Elżbieta, mam 58 lat, męża i trzech synów. Jestem nauczycielką w liceum, społecznikiem i niespokojnym duchem, który wciąż musi cos robić. Za zaangażowanie na rzecz innych otrzymałam wspaniałą nagrodę w postaci tytułu Anioła Wolontariatu. Dziś to ja potrzebuję wsparcia ludzi o dobrych sercach. Walczę o życie. Leczenie za zawrotną kwotę 1,5 miliona złotych to moja jedyna szansa i nadzieja – mówi Radiu Piekary Pani Elżbieta.

– Wraz z mężem i dziećmi prosimy każdego, do kogo dotrze ta prośba, o wsparcie zbiórki. To ogromna kwota, więc każda złotówka i każda przekazana innym informacja zwiększa moje szanse na życie. Zdaję sobie sprawę, że takich próśb jest tak wiele, że trudno pomóc wszystkim. Wierzę jednak w ludzką dobroć i w to, że dacie mi Państwo szansę na życie. Mam jeszcze tyle do zrobienia dla innych – dodaje.

HISTORIA PANI ELŻBIETY I LINK DO ZBIÓRKI: TUTAJ

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content