play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

2250 porcji amfetaminy ukryte w sosnowieckim garażu

today18 czerwca 2020

Background

2250 porcji amfetaminy ukryte w sosnowieckim garażu 34-letniego mężczyzny. Oprócz narkotyków policjanci znaleźli również wagi elektroniczne, woreczki strunowe i przedmiot przypominający broń palną z magazynkiem. Na poczet przyszłych kar śledczy zabezpieczyli ponad 8 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze wiedzieli, że 34-latek może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Zaraz po wejściu do garażu, w którym akurat przebywał mężczyzna, policjanci od razu zauważyli biały proszek na stole. W toku dalszych czynności zabezpieczyli u mężczyzny łącznie amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do przygotowania ponad 2250 porcji narkotyku. Ponadto zabezpieczono również wagi elektroniczne, woreczki strunowe oraz przedmiot przypominający broń palną wraz z magazynkiem. Śledczy współpracując z biegłym stwierdzą legalność jej posiadania.

Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli także pieniądze i wartościowe przedmioty o łącznej wartości ponad 8 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem, a sąd zakazał opuszczania miasta.

 

źródło: Śląska Policja

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content