play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

25. urodziny Radia Piekary. ZMIANY W RUCHU + KOMUNIKACJA

today1 września 2021

Background

Zbliżają się 25. urodziny Radia Piekary. Już w weekend, 3-5 września, pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich odbędzie się z tej okazji wielka impreza. Zagrają między innymi B.R.O., Feel, Boys oraz Baciary. Nie może Was tam zabraknąć!

W każdy z tych trzech dni odbędzie się również program „Hello Party”, gdzie pod gołym niebem będzie można bawić się do największych muzycznych hitów. Miksować będą Adam Gruca oraz Brajan Borgowski. Wszystko zgodnie z hasłem Radia Piekary – Tak się bawi Śląsk!

W piątek(3.09) urodziny rozkręcamy od godziny 15.00
Sobota (4.09) od godz. 15.00:
Niedziela (5.09) od godz. 16.00:

Przez wszystkie dni pod Kopcem rozstawione będzie Wesołe Miasteczko – Lunapark dla najmłodszych, którzy pojawią się na urodzinach. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej.

Każdego dnia, w godzinach 17.00 – 19.00, w punkcie zorganizowanym  przez Piekarskie Centrum  Medyczne będzie można zaszczepić się przeciwko Covid-19. Wystarczy posiadać dowód osobisty. Szczepienie odbywać się będzie preparatami Johnson&Johnson i Pfizer.

 

Impreza zostanie zorganizowana zgodnie z obecnie obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

 

UWAGA – zmiany w organizacji ruchu!

 

W związku z organizowaną, w dniach 3-5 września, imprezą z okazji 25. urodzin Radia Piekary na terenie Kopca Wyzwolenia, od 3 do 6 września, wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu na odcinku ul. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych do Drogi Wojewódzkiej nr 911 oraz na ul. Do Kopca Wyzwolenia.

Na sąsiadującym z Kopcem odcinku ul. Jana Pawła II wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu. Na ww. odcinku, od ul. Inwalidów Wojennych do DW 911, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Dojazd do ulicy Bytomskiej od strony DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd ulicą Pod Lipami.

Parkowanie skośne będzie możliwe na lewej części jezdni (patrząc w kierunku DW 911). Ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż odcinka ul. Jana Pawła II zostanie wygrodzona bez możliwości parkowania.

Dodatkowo ul. Do Kopca Wyzwolenia zostanie wyłączona z ruchu. Nie będzie możliwości parkowania przy Kopcu Wyzwolenia.

Zmiany obowiązywać będą od 3 września (piątek) od godz. 6.00 do 6 września (poniedziałek) do godz. 6.00.

Funkcjonowanie komunikacji!

ZTM uruchomi dodatkowy kurs autobusu linii nr 5, która z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę odjedzie z przystanku Piekary Śląskie Dwór w kierunku Katowice Plac Wolności oraz Tarnowskie Góry Dworzec o godzinie 0.30.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content