play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

28. finał WOŚP i kolejny rekord!

today13 stycznia 2020

Background

Muzyka powoli cichnie, ale Orkiestra gra nieprzerwanie. Zamykamy drzwi naszego studia, ale serca pozostawiamy otwarte. Karnawał trwa dalej, serpentyny dobra unoszą się na wietrze, gorąca atmosfera, niczym confetti, opatula nas całych. Zamykamy oczy, ale światła nie gasną. Wyobraźnia jest pełna kolorowych marzeń – tak 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował jej dyrygent, Jurek Owsiak. 

 

– O rany, jacy Wy jesteście fantastyczni! Jesteście jak tęcza – piękni, barwni, pełni życzliwości. Kiedy wychodzimy do Was, od razu wiemy, że możemy jeszcze więcej! Dziękujemy za kolejny, niezapomniany Finał! Dopłynęliśmy do celu! Załogo, witajcie w domu! Jutro obudzimy się w lepszym świecie – dodał lider WOŚP.

28. Finał zakończył się z zadeklarowaną kwotą 115 362 894 PLN. Rok temu o tej samej porze, zebrana kwota do godziny 24:00 wynosiła 92 143 798 PLN.

 

Przypominamy, że pieniądze zbierane były dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

źródło:www.wosp.org.pl

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content