play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

31-latek z Piekar Śląskich włamał się do pizzerii! Ukradł pieniądze i alkohol

today8 września 2021

Background

Policjanci zatrzymali 31-latka z Piekar Śląskich, który włamał się do pizzerii w Kaletach i ukradł z niej pieniądze oraz sporą ilość alkoholu. W tle całej sprawy pojawiły się też narkotyki – marihuana i amfetamina.

Do włamania doszło pod koniec sierpnia i od tego czasu policjanci pracowali nad tą sprawą. Dzięki działaniom operacyjnym policjanci ustalili, że sprawcą włamania i kradzieży jest 31-letni mieszkaniec Piekar Śląskich. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli skradziony z lokalu alkohol. Nie było to jedyne „znalezisko” policjantów.

Stróżów prawa zainteresował też plastikowy młynek, w którym znajdował się susz roślinny. Sprawca w kieszeni spodni miał również woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Szybko wyszło na jaw, że znalezione substancje to marihuana i amfetamina, z której można było przygotować 30 dilerskich działek.

Odzyskane mienie wkrótce trafi do prawowitego właściciela, natomiast 31-latek trafił do policyjnej celi. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających. Podejrzany podczas przesłuchania przyznał się do winy. O wymiarze kary ostatecznie zadecyduje sąd, który może go skazać nawet na 10 lat więzienia.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content