play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Gliwice: SMS poinformuje o braku wody

today13 stycznia 2020

Background

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach uruchamia usługę powiadomień sms o przerwach w dostawie wody. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej rejestracja.pwik.gliwice.pl.

Oferta adresowana jest do wszystkich klientów przedsiębiorstwa. Mogą z niej korzystać nie tylko osoby posiadające umowę na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków przez PWiK w Gliwicach, ale również mieszkańcy budynków wielolokalowych administrowanych np. przez wspólnoty mieszkaniowe czy spółdzielnie.

Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej gliwickiego przedsiębiorstwa pod adresem rejestracja.pwik.gliwice.pl wybierając opcję „włączenie usługi powiadomień” oraz podając nazwę ulicy, numer budynku oraz numer telefonu komórkowego.

Informacje o przerwach w dostawie wody lub awariach sieci wodociągowej w rejonie ulicy wskazanej przez klienta będą wysyłane pod numer telefonu wskazany w systemie rejestracyjnym na urządzenie umożliwiające odbieranie wiadomości tekstowych SMS, aktywne u polskiego operatora sieci komórkowej. Za usługę przedsiębiorstwo nie pobiera opłat, ewentualne koszty mogą wynikać z indywidualnych umów klientów z operatorem sieci.

Źródło: UM Gliwice

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content