play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jutro dzień otwarty ZUS w Zabrzu i Tarnowskich Górach

today27 stycznia 2020

Background

28 stycznia w siedzibie Oddziału ZUS w Zabrzu oraz w Inspektoracie ZUS w Tarnowskich Górach odbędzie się „Dzień otwarty w ZUS” pod hasłem „Mały ZUS+” i „Mikro rachunek podatkowy”. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy ekspertów z urzędu skarbowego.

Jeśli jeszcze nie wiesz, czy możesz skorzystać z opłacania niższych składek na ubezpieczenia społeczne, nie wiesz jak się zgłosić do „małego ZUS”, w jaki sposób wyliczyć wysokość składek, a także jakie dokumenty musisz w tym celu złożyć i do kiedy – o to wszystko, na spokojnie, możesz dopytać w zabrzańskim i tarnogórskim ZUS – mówi Beata Kopczńska, rzecznik prasowy śląskiego oddziału ZUS.

  • cover play_arrow

    Jutro dzień otwarty ZUS w Zabrzu i Tarnowskich Górach Marcin Hirnyk

Dodatkowo przy okazji załatwiania spraw w ZUS wątpliwości na temat opłacania podatków wyjaśnią eksperci z Urzędu Skarbowego. Wyjaśnią co to jest mikro rachunek podatkowy, kto musi z niego korzystać, a także w jaki sposób uzyskać ten swój indywidualny rachunek podatkowy.

Podczas wydarzenia będzie możliwość załażenia bezpłatnego konta na Platformie Usług Elektronicznych, które daje dostęp z domowego komputera do informacji o naszych składach w ZUS. Serdecznie zapraszamy. Już 28 stycznia w godz. od 8.00 do 13.00 w placówkach ZUS w Zabrzu i Tarnowskich Górach na klientów czekać będą specjaliści z urzędu skarbowego i ZUS.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content