play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jest praca w Straży Granicznej na Śląsku

today3 lutego 2020

Background

Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby. W tym roku szanse na przyjęcie w szeregi Straży będzie miało 25 osób, które pomyślnie przejdą procedurę kwalifikacyjną.

Straż Graniczna poszukuje osób lubiących wyzwania, komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa. Straż Graniczna oferuje stałe warunki zatrudnienia, służbę w szybko rozwijającej się i nowoczesnej formacji, możliwość rozwoju w wielu specjalnościach. Służba w Straży Granicznej to również możliwość współpracy międzynarodowej. Nasi funkcjonariusze biorą udział w misjach zagranicznych, między innymi w Macedonii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Mołdawii, Albanii, na Ukrainie, we Włoszech i na Węgrzech.

Ci, którzy gotowi są podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił Straż Graniczna zachęca do składania dokumentów. Można w Placówce Straży Granicznej Katowice-Pyrzowice w najbliższą środę 5 lutego w godzinach od 12.30 do 17.30.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.slaski.strazgraniczna.pl

Foto i źródło: Śląska Straż Graniczna

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content