play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Slajder Pilne

Zwłoki w stawie Łąka w Katowicach. Kim jest mężczyzna?

today12 maja 2020

Background

Zwłoki w stawie Łąka. Makabryczne odkrycie w Katowicach. Wczoraj wieczorem przechodząca w pobliżu kobieta zauważyła w wodzie dryfujące ciało. Wezwała służby.

Ciało dryfowało w wodzie, przechodząca w pobliżu kobieta wezwała służby. Interwencja policji i nurków ze specjalnej grupy strażackiej z Bytomia w Katowicach. To kolejny raz, gdy w tym stawie znaleziono zwłoki.

Nieznany mężczyzna

Na miejsce przyjechała policja, wezwano także grupę nurków z Bytomia. Ci wyciągnęli topielca z wody. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Jak mówi nam Agnieszka Żyłka z katowickiej komendy policji, stan zwłok wskazywał na to, że ciało długo pozostawało pod wodą. Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, jego tożsamość będzie teraz ustalana.

Nie pierwszy raz…

Przypomnę, w tym samym stawie zwłoki kobiety wyciągnięto z wody niespełna dwa tygodnie temu. Wiadomo, że była to 52-letnia mieszkanka Katowic. Dzień przed tragedią była jeszcze w pracy, na jej ciele policjanci nie znaleźli żadnych śladów, które wskazywałyby na udział osób trzecich. Najbardziej prawdopodobny jest scenariusz, ze kobieta poślizgnęła się i wpadła do wody.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content