play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Kadra znów na Śląskim. W planach dwa mecze

today7 lipca 2020

Background

Piłkarska kadra wraca na Stadion Śląski i jeszcze w tym roku rozegra na nim dwa spotkania. Polski Związek Piłki Nożnej podał terminarz pojedynków polskiej reprezentacji zaplanowanych w kraju.

11 listopada, czyli w święto Niepodległości odbędzie się towarzyski mecz z Ukrainą, a tydzień później, 18 listopada, z Holandią w Lidze Narodów. Pojedynek z naszymi wschodnimi sąsiadami pierwotnie planowano na Śląskim 31 marca i miał to być jeden z etapów przygotowań do Euro 2020, ale z powodu pandemii wydarzenie odwołano. O ile towarzyska konfrontacja z Ukrainą nie będzie miała dodatkowych emocji, o tyle mecz z Holendrami, którzy w pierwszej edycji Ligi Narodów zagrali w finale, będzie już o konkretną stawkę, dlatego w tym przypadku waga spotkania będzie zdecydowanie większa. Oba pojedynki w Kotle Czarownic zaplanowano na 20:45.

Wszystko zależy oczywiście od sytuacji jak będzie panowała na świecie. Plany Polskiego Związku Piłki Nożnej uzależnione są od tego jak będzie rozwijała się sytuacja związana z koronawirusem.

Foto: www.slaskie.pl

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content