play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Będzin: Randka w ciemno zamieniła się w koszmar kobiety

today8 września 2020

Background

Tymczasowym aresztowaniem na najbliższe trzy miesiące zakończyła się kilkutygodniowa znajomość 40-latka z poznaną za pośrednictwem internetowego portalu randkowego mieszkanką Będzina. Adorator najwidoczniej nie chciał pogodzić się z faktem, że jego znajomość była jedynie krótkotrwałym flirtem. Odtrącony zaczął nachodzić kobietę grożąc jej i niszcząc jej mienie.

Znajomość mieszkanki Będzina z 40-letnim mężczyzną rozpoczęła się w lipcu br. za pośrednictwem popularnego, internetowego portalu randkowego. W okresie wakacji para spotkała się ze sobą kilka razy, jednak oczekiwania obojga były zdecydowanie rozbieżne. Gdy 40-latka po kilku spotkaniach postanowiła ograniczyć kontakty, mężczyzna stawał się coraz bardziej nachalny. 40-latek zaczął nękać znajomą i nachodzić ją w domu.

Sytuacja robiła się coraz poważniejsza, a mężczyzna kontaktując się z kobietą kierował wobec niej groźby popełnienia przestępstwa. Pod koniec sierpnia swoje słowa zamienił w czyny. Najpierw dokonał zniszczenia telefonu komórkowego należącego do kobiety, by później wybić także szyby w oknach jej mieszkania.

Gdy będzińscy policjanci dowiedzieli się o zastraszaniu i nękaniu kobiety, zatrzymali jej niebezpiecznego adoratora. Jego dalszym losem zajmie się sąd i prokurator. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content