play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Gliwice: Policja szuka ekshibicjonisty

today8 września 2020

Background

Policja z Gliwic otrzymała informacje od zaniepokojonych mieszkańców Gliwic, a dokładniej – dzielnicy Brzezinka, o kręcącym się w rejonie placu zabaw i podejrzanie zachowującym mężczyźnie w maseczce na twarzy. Pierwsze zgłoszenie miało miejsce już 14 sierpnia. Człowiek ten miał obnażać lub próbować obnażać się przed dziećmi. Sprawą zajmują się policjanci z IV komisariatu oraz kryminalni z gliwickiej komendy.

Mężczyzna, którego rysopis przekazywano, może mieć 50-60 lat, jest szczupłej budowy ciała. Był w krótkich zielonych spodenkach w kratkę oraz koszulkę w dość charakterystyczne palmy. Spłoszony, uciekał na rowerze. Widywano go trzykrotnie w rejonie placu zabaw. Odnotowano też jedną sytuację na początku września, kiedy to ekshibicjonista obnażył się przed dorosłą kobietą po wyjściu z autobusu komunikacji miejskiej.

Policjanci traktują sprawę priorytetowo, prowadzą czynności śledcze. Przy okazji apelują też do osób, które widziały podejrzanie zachowującego się mężczyznę, o kontakt z dzielnicowym z Brzezinki. Każda informacja jest cenna – czytamy na stronie internetowej gliwickiej policji.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content