play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Kraksa i potrącenie rowerzysty. Niespokojne śląskie drogi

today12 września 2020

Background

Potrącenie rowerzysty, duża kraksa i dwie ranne osoby. Aż trzy groźne wypadki miały miejsce w ostatnim czasie na drogach Śląska. Dwa z nich – na wiślance.

Kraksa, potrącenie i wypadek. Niespokojnie było na trasach Śląska. Wczoraj po południu doszło do dwóch dużych wypadków – oba miały miejsce na wiślance.

Kraksa i wypadek

Jak informuje śląska policja drogowa, wczoraj po południu na wiślance strzaskały się aż cztery pojazdy. W kraksie uczestniczyło między innymi dostawcze ducato. Tylko cudem nikt nie zginął. Droga była przyblokowana. Całe szczęscie, skończyło się tylko na mandacie karnym dla kierowcy, który nie zachował czujności.

Gorzej w Orzeszu

Ta sama trasa, czyli Droga Krajowa numer 81 i miejscowość Orzesze. Tu było gorzej. Na skrzyżowaniu z boczną kierunek Skoczów – osobówka wymusiła pierwszeństwo i zderzyła się z drugim pojazdem. Droga w kierunku Wisły była zablokowana. Ranne zostały dwie osoby, informuje Punkt Informacji Drogowej.

Noc także niemiła

Wypadek na trasie S1 miał miejsce dziś w nocy. W Mysłowicach na pasie w kierunku Tychów- ciężarówka potrąciła rowerzystę. Trzeba było wezwać pogotowie. Po rannego wysłano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na czas akcji – a ta miała miejsce około godziny drugiej w nocy – cała S1ka była zablokowana.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content