play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Czeladź: Znęcał się nad partnerką i kotem

today5 października 2020

Background

Decyzją będzińskiego sądu, do aresztu śledczego trafił 23-letni mieszkaniec Czeladzi. Mężczyzna, podejrzany jest o znęcanie fizyczne i psychiczne nad swoją 22-letnią partnerką życiową. Domowy oprawca odpowie także za znęcanie nad mieszkającym w domu kotem.

23-letni mieszkaniec jednego z domów w centrum Czeladzi znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką życiową od dwóch lat. Agresja konkubenta nie ograniczała się tylko do wyzwisk i gróźb, przybierała też często formę rękoczynów. Kobieta była między innymi popychana i szarpana oraz uderzana rękami po głowie. Mężczyzna nadużywał alkoholu, a po jego spożyciu stawał się agresywny.

W miniony piątek rozegrał się kolejny dramat 22-latki, który zakończyli interweniujący w jej mieszkaniu czeladzcy stróże prawa. W chwili zatrzymania w organizmie mężczyzny znajdował się prawie promil alkoholu. W trakcie prowadzonego postępowania, na jaw wyszły kolejne „grzechy” domowego oprawcy. Jak się okazało, mężczyzna znęcał się także nad kotem mieszkającym razem z parą. Zwierzę było między innymi duszone i rzucane o ścianę przez 23-latka – czytamy na stronie internetowej będzińskiej policji.

Na wniosek Policji i prokuratury, będziński sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

Foto i źródło: Policja Będzin

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content