play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Nie żyje piekarski radny Piotr Papaja

today19 listopada 2020

Background

Zmarł radny Rady Miasta w Piekarach Śląskich Piotr Papaja. Miał 73 lata. Na początku listopada trafił do szpitala po tym jak pogorszył się Jego stan zdrowia po zakażeniu koronawirusem – o czym informowały lokalne struktury PiS. W Radzie Miasta reprezentował Prawo i Sprawiedliwość.

O tym, że zmarł Piotr Papaja poinformował dziś na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych radny sejmiku śląskiego Dariusz Iskanin. – Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem dziś wiadomość o śmierci PANA PIOTRA PAPAJI. Był dobrym człowiekiem,wrażliwym na potrzeby innych ludzi.Kochał muzykę. Działał społecznie dla dobra mieszkańców Piekar Śląskich a zwłaszcza „swojej ukochanej” Kozłowej Góry. Był wieloletnim Radnym Piekar Śląskich. Mam osobistą satysfakcję,że po kilkunastu latach przerwy w pełnieniu mandatu radnego udało mi się namówić Piotra do startu w wyborach w 2014 roku. Był moim starszym kolegą w samorządzie ,bardzo ceniłem sobie współpracę z nim. Odszedł od nas Człowiek wrażliwy na los innych,uczynny,pełen wiary,po prostu DOBRY CZŁOWIEK…..żegnaj Piotrze (pisownia oryginalna) – napisał Dariusz Iskanin.

Piotr Papaja na radnego Rady Miasta w Piekarach Śląskich kadencji 2018-2023 został wybrany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Startował w Okręgu nr 1 obejmującym dzielnicę, w której mieszkał, czyli Kozłową Górę. Był członkiem Komisji Budżetowo – Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu. Miał doświadczenie w samorządzie, bo wcześniej również zasiadał w Radzie Miasta.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content