play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rybnik

Po publikacji wizerunku wpadł podejrzany o próbę gwałtu

today21 grudnia 2020

Background

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie gwałtu. Kilka dni temu Policja opublikowała zdjęcia podejrzanego z apelem do internautów o typowanie tożsamości. Zaraz po publikacji komunikatu do policji wpłynęły pierwsze informacje. Dzięki temu udało się zatrzymać 45-latka.

O poszukiwaniach mężczyzny, który 5 grudnia poprzez użycie siły fizycznej wobec pokrzywdzonej usiłował doprowadzić do obcowania płciowego, policja informowała w ubiegłym tygodniu na swojej stronie policja z Rybnika. Za zgodą rybnickiej prokuratury opublikowano zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego. Po publikacji spłynęło wiele informacji z danymi mężczyzny, którego wizerunek był na zdjęciach.

– Po jednej z informacji od mieszkanki powiatu rybnickiego 45-latek został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach. Mieszkaniec Knurowa usłyszał już zarzut usiłowania doprowadzenia pokrzywdzonej do obcowania płciowego i został objęty policyjnym dozorem – czytamy na stronie internetowej rybnickiej policji.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content