play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Zagłębie

Psary: Policja szuka sprawców brutalnego napadu [WIDEO]

today22 grudnia 2020

Background

Policjanci z Będzina poszukują dwóch młodych mężczyzn – sprawców niezwykle brutalnego rozboju na 50-letniej ekspedientce sklepu w Psarach. Do przestępstwa doszło w miniona niedzielę 20 grudnia około 23.15 w sklepie przy ul. Wiejskiej. Kamery monitoringu z miejsca zdarzenia zarejestrowały wizerunek obu mężczyzn. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, proszone są o kontakt z policją.

Do rozboju doszło 20 grudnia około 23.15 w Psarach przy ul. Wiejskiej. W chwili gdy 50-letnia ekspedientka zamykała sklep wtargnęła do niego para przestępców. Dwaj młodzi mężczyźni dotkliwie pobili kobietę, a następnie ukradli pieniądze znajdujące się w sklepie. Sprawcy rozboju komunikowali się ze sobą wschodnim akcentem. Pobita do nieprzytomności kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców rozboju, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie – prosi będzińska policja na swojej stronie internetowej.

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content