play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Sosnowiec: Kompletnie pijana matka, a pod „opieką” trójka dzieci

today28 grudnia 2020

Background

Policjanci z Sosnowca zatrzymali 29-letnią kobietę, która pijana „opiekowała się” trojgiem swoich dzieci. Najmłodszy maluch ma zaledwie 3 lata. W powietrzu wydychanym przez nieodpowiedzialną matkę były prawie 2 promile alkoholu.

Wczoraj przed godziną 23.00 policjanci podjęli interwencję w jednym z mieszkań w dzielnicy Klimontów, ponieważ otrzymali zgłoszenie, że przebywa w nim kobieta, która może chcieć targnąć się na własne życie. Na miejscu zastali 29-latkę, od której wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu. – Kobieta stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała mieć myśli samobójcze- wyjaśniła, że wysłała taki sms, bo chciała jedynie zwrócić na siebie uwagę adresata. Policjanci przeprowadzając czynności, zwrócili uwagę również na to, że w mieszkaniu oprócz niej przebywa troje dzieci w wieku 3,5 i 11 lat. Okazało się, że jedyną osobą sprawującą nad maluchami „opiekę” jest ich nietrzeźwa matka- badanie wykazało w wydychanym przez nią powietrzu blisko 2 promile alkoholu – czytamy na stronie internetowej sosnowieckiej policji.

Kobieta została zatrzymana, a dzieci trafiły pod opiekę rodziny zastępczej. Teraz o dalszym losie 29-latki zadecyduje prokurator. Może jej grozić nawet 5 lat więzienia.

Foto i źródło: Policja Sosnowiec

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content