play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Sensacja: Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem naszej reprezentacji!

today18 stycznia 2021

Background

Sensacyjna informacja. Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem naszej piłkarskiej reprezentacji. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował dziś w krótkim komunikacie, że z dniem 18 stycznia Brzęczek przestał pełnić swoja funkcję. Prezes PZPN Zbigniew Boniek podziękował dotychczasowemu selekcjonerowi za pracę. Więcej szczegółów ma być znanych dopiero w czwartek, kiedy to po posiedzeniu zarządy PZPN zaplanowano konferencję prasową.

Na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawił się dziś krótki komunikat. – Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 18 stycznia 2021 roku selekcjoner Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek. W czwartek, 21 stycznia 2021 o godzinie 15:00 (po posiedzeniu zarządu PZPN), odbędzie się konferencja prasowa online z udziałem prezesa Zbigniewa Bońka – czytamy w komunikacie.

Jerzy Brzęczek był selekcjonerem reprezentacji Polski od 12 lipca 2018 roku. Prowadził naszą kadrę w 24 spotkaniach. 12 z nich wygrał, 5 zremisował, a 7 przegrał.

Foto i źródło: www.laczynaspilka.pl

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content