play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Branża turystyczna i rozrywkowa wraca do gry!

today9 marca 2021

Background

Turystyka i gospodarka turystyczna odbijają się od dna po tym, jak przez miesiące były w zastoju. Rusza rekrutacja pracowników do Parku Rozrywki Energylandii w Zatorze.

Zamknięte przez miesiące z powodu przedłużającego się lockdownu, teraz przygotują się do nowego, oby udanego, sezonu. Parki rozrywki kompletują załogę do obsługi rollercosterów, diabelskich młynów oraz do pracy w gastronomii i innych dziedzinach.

Sto atrakcji potrzebuje obsługi

Poszukiwane są osoby do bardzo wielu zadań, zaznacza Krystian Kojder z Energylandii. – Energylandia nieustannie się rozwija i dlatego co roku poszukuje pracowników na różne stanowiska. W tym sezonie zatrudnimy operatorów atrakcji i urządzeń, kasjerów, szefów kuchni, kucharzy, pomocników kuchennych, cukierników, piekarzy, służby sprzątającej, ogrodników, pracowników infolinii, elektryków, mechaników, animatorów, artystów cyrkowych, konferansjerów, rzeźbiarzy, pracowników produkcji dekoracji, pracowników ochrony, ratowników wodnych -.

Potężny teren rozrywki

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce i jeden z większych w Europie. Na powierzchni 35 hektarów znajdziemy niemal 100 atrakcji. To naprawdę ciekawe i magiczne miejsce, a teraz nadeszła okazja, by się tam zatrudnić. Praca w Energylandii to przede wszystkim aktywność wśród uśmiechniętych ludzi, a w szczególności dzieci. Każdy dzień spędzicie wykonując coś pasjonującego i to w dodatku w przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenia

Chętni do pracy w Energylandii mogą zgłaszać się osobiście w biurze kadr (budynek Energylandia Logistic), mailowo – pisząc na adres praca@energylandia.pl (w tytule proszę wpisać preferowane stanowisko), telefonicznie – dzwoniąc na numer 605 572 228 lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://kariera.energylandia.pl

 

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content