play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Adam Małysz wspiera przedsiębiorców. Zachęca do odwiedzania Wisły

today25 stycznia 2021

Background

Adam Małysz wspiera przedsiębiorców z Wisły. W materiale opublikowanym na facebooku przez Wiślańską Organizację Turystyczną zwrócił się do turystów i zaprosił ich do swojego miasta.

Przedsiębiorcy z górskich miejscowości liczą straty spowodowane zamknięciem ich interesów. Nie działają stoki narciarski, pensjonaty, hotele czy restauracje. Niektórzy nie czekają na poluzowanie obostrzeń i otwierają swoje biznesy narażając się na interwencje sanepidu i policji. Wiślańska Organizacja Turystyczna od początku wspiera przedsiębiorców, a teraz na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała film, na którym Adam Małysz zachęca do odwiedzin Wisły jak tylko będzie możliwe:

Jestem z Wisły, mam mnóstwo tutaj przyjaciół, kolegów, znajomych, którzy prowadzą tutaj swoje firmy. Niestety większość z nich została pozbawiona środków do życia przez sytuację, która jest. Nie tylko w Polsce ale na całym świecie. W takiej sytuacji można tylko i wyłącznie zachęcić. Jak już te obostrzenia zostaną w jakimś stopniu poluzowane do tego, żebyście Wy jako turyści odwiedzili Wisłę. Jest tutaj mnóstwo atrakcji, które możecie zobaczyć i możecie wesprzeć tych ludzi.

https://www.facebook.com/wotWisla/videos/1242015076199345

Jutro premier Mateusz Morawiecki ma poinformować o ewentualnym luzowaniu obostrzeń w poszczególnych branżach.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content