play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Agresywny mężczyzna wtargnął do szkoły!

today26 października 2020

Background

Agresywny mężczyzna nie reagując na apele personelu, wtargnął do jednej z bielskich szkół. Zaniepokojona sytuacją dyrekcja wezwała policję. Funkcjonariusze zatrzymali agresora. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 11.20 w jednej ze szkół średnich w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej. Funkcjonariusze zostali wezwani w związku z agresywnym mężczyzną, który wtargnął do placówki edukacyjnej. Agresor nie reagował na apele personelu o opuszczenie budynku. Na miejscu śledczy obezwładnili mężczyznę. Żadna z osób przebywających na terenie szkoły nie doznała obrażeń.

Zgodnie z ustaleniami policjantów, agresor to pochodzący z Katowic 30-latek bez stałego miejsca zamieszkania, prowadzący włóczęgowski tryb życia. Po wtargnięciu do szkoły nie używał on żadnego niebezpiecznego narzędzia ani nie groził nikomu jego użyciem. Za naruszenie miru poprzez wtargnięcie na teren szkoły grozi mu kara jednego roku pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała
/zdjęcie poglądowe

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content