play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Zagłębie

Akcja ,,WEEKEND ZA PÓŁ CENY” już niedługo w Zagłębiu!

today22 lipca 2021

Background

Wraca zagłębiowska akcja pod hasłem ,,Weekend za pół ceny”. Co prawda zaplanowano ją dopiero w pierwszy piątek, sobotę i niedzielę września. Aczkolwiek już teraz przedsiębiorcy z Sosnowca, Będzina, Czeladzi i Dąbrowy Górniczej, mogą zgłaszać swój udział.

 

Założenie akcji jest dosyć proste. We wskazanym okresie mieszkańcy i przyjezdni będą mogli skorzystać z promocyjnych cen produktów lub usług.

– Każdy przedsiębiorca, nie tylko z branży gastronomicznej, który w ciągu Zagłębia za pół ceny, obniży cenę produktów o połowę, ma prawo uczestniczyć w naszej akcji. Nawet firmy zajmujące się na przykład wymianą opon. Jeżeli w tych dniach będą te opony wymieniać o połowę, to jak najbardziej zachęcamy takich przedsiębiorców do zgłoszenia- mówi rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, Rafał Łysy.

 

Początek promocyjnego przedsięwzięcia sięga 2012 roku, kiedy odbyła się akcja ,,Sosnowiec za pół ceny”. Doświadczenia kolejnych lat pokazały, że pomysł się bardzo sprawdza.

– Największa grupa zgłoszeń dotyczy lokali gastronomicznych i to bardzo fajnie w praktyce się sprawdza. Ten ,,Weekend Zagłębia za pół ceny” powoduje, że lokale gastronomiczne są wręcz oblężone, dlatego taka akcja jest niezwykle oczekiwana przez mieszkańców Zagłębia, ale kierowana jest do wszystkich. Czyli zapraszam mieszkańców całego regionu wtedy do Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, czy Będzina. Bawmy się wspólnie, a póki co czekamy na zgłoszenia – dodaje Rafał Łysy.

Firmy, które chcą wziąć udział w akcji, mogą się zgłaszać do połowy sierpnia. Co ważne, oferta może dotyczyć jedynie produktów i usług, które są w stałej ofercie.

 

Fot: Facebook/ Sosnowiec – Centrum Informacji Miejskiej

Autor: Weronika Manowska


0%
Skip to content