play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozrywka

Aktorka z serialu „Pułapka” cierpi na poważną chorobę. Ten zabieg uratował jej życie

today16 stycznia 2020

Background

Aktorka z serialu „Pułapka” cierpi na poważną chorobę. Mowa o 24-letniej Mariannie Kowalewskiej, która ma chorobę jelit. Aktorka znana z serialu „Pułapka”, który był emitowany na antenie TVN, opublikowała poruszające zdjęcie.

 

 

Marianna Kowalewska od 24-lat cierpi na poważną chorobę jelit. W jej przypadku ostatnią deską ratunku okazała się stomia, czyli otwór na zewnątrz brzucha, przez który wydalany jest z organizmu mocz lub treść jelitowa.

 

– O mojej chorobie i stomii mówię otwarcie. Chciałabym by każdy, kto z tego powodu zmaga się z wykluczeniem, mógł w pełni rozpocząć realizację swoich marzeń i pasji. Pragnę nieść wsparcie tym, którzy wstydzą się wychodzić z domu, realizować swoje zamierzenia zawodowe lub po prostu zwyczajnie umawiać się na randki. Stomia przy odpowiedniej pielęgnacji i dobrze dobranej bieliźnie naprawdę w niczym nie przeszkadza – przyznaje Kowalewska. 

 

24-latka zagrała m.in. w serialach „Pułapka” i „Rojst”. Jest córką Macieja Kowalewskeigo oraz aktorki Edyty Torhanm. O chorobie dowiedziała się w 2015 roku.

Fot: Facebook/Marianna Kowalewska

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content