play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Slajder Pilne

[AKTUALIZACJA] Wypadek na A1. Nie żyje kierowca

today14 kwietnia 2021

Background

Ranny kierowca jednak nie żyje. To najnowsze ustalenia w sprawie tragicznego wypadu do którego doszło na autostradzie A1. Na jej północnym odcinku – dokładnie na wysokości miejscowości Wola Hankowska zderzyły si trzy duże pojazdy – to bus, ciężarowy i dostawczak.

Wypadek okazał się tragiczny. Nie żyje kierowca, ranny w potężnym karambolu do którego doszło na północnym fragmencie autostrady A1. Był jeszcze reanimowany, ale bez skutku. Lekarz stwierdził jego zgon. Wcześniej mowa była też o samochodzie osobowym który miał brać udział w tym wypadku – jednak jak precyzuje policja drogowa, ten już wcześniej wpadł w tym miejscu w bariery.

Autostrada A1 n wysokości miejscowości Wola Hankowska jest zablokowana. Objazd poprowadzono Drogą Krajową numer 1.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Jedna osoba ranna w solidnym wypadku do którego doszło na autostradzie A1. Zderzyły się tam aż cztery pojazdy, w tym samochód osobowy. Droga jest zamknięta.

Dwa samochody ciężarowe, dostawczak oraz osobówka zderzyły się na autostradzie A1 w okolicy Mykanowa. Pas autostrady w kierunku Piekar Śląskich, Bytomia i Gliwic jest zamknięty. Na miejscu są służby, które próbują uporać się z tym zdarzeniem.

Są ranni

Jak podaje dyspozytor wojewódzkiej straży pożarnej, jedna osoba została w tym wypadku ranna. Jest jej udzielana pomoc medyczna na miejscu, niewykluczone, że niezbędne będzie przewiezienie poszkodowanej osoby do szpitala

————–

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content