play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bardzo groźny wypadek w Bielsku-Białej: Udało się wydostać poszkodowaną osobę z wraku

today16 lipca 2020

Background

Aktualizacja (12:17):

Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala. We wraku nie znaleziono innych osób. Na miejscu nadal pracuje straż pożarna i policja. Ruszyło także prokuratorskie śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia – przekazał Radiu Piekary Roman Szybiak z bielskiej policji. Objazd wyznaczono ulicą Babiogórską, ale policja radzi skręcać już od Starego Bielska w ulicę Sobieskiego. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Aktualizacja:

Jak relacjonuje rzecznik prasowy bielskiej policji, z wraku udało się wydostać jedną poszkodowaną osobę. Aktualnie trwa jej reanimacja. Straż sprawdza czy w pojeździe nie znajdują się jeszcze inni ranni, ponieważ nie ma informacji, czy poszkodowany podróżował sam. Sytuacja jest bardzo trudna z uwagi na stan pojazdu. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje objazdem na ulicę Babiogórską.

Wcześniej pisaliśmy:

Bardzo groźny wypadek w Bielsku-Białej. We wrakach znajdują się dwie zakleszczone osoby. Na miejscu pracują strażacy, którzy próbują wydostać je z pojazdów. Obecnie policja nie podaje bardziej szczegółowych informacji dotyczących stanu zdrowia poszkodowanych.

Do zdarzenia doszło w czwartek 16 lipca, na Alei Andersa w Bielsku-Białej około godziny 10.00. Na jezdni leży osobówka przygnieciona samochodem ciężarowym. We wrakach znajdują się dwie osoby. Obecnie podejmowane są próby wydostania ich z pojazdów – przekazała Radiu Piekary Śląska Drogówka. Na miejscu obecne są wszystkie służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

https://www.facebook.com/bielskiedrogi/posts/1651913128316457

Więcej informacji wkrótce.

 

fot.: Facebook/Bielskie-Drogi

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content