play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Zagłębie

Będzin: Ukradł samochód, bo nie miał jak wrócić do domu

today30 października 2020

Background

Ukradł samochód swojego byłego pracodawcy, bo nie miał jak wieczorem wrócić do domu. Szczęście jednak szybko opuściło złodzieja, gdy skradzione przez niego Volvo ugrzęzło na poboczu drogi. Okazało się również, że mężczyzna ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na terenie Siewierza. 22-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, aby wrócić do domu, ukradł osobowe Volvo należące do jego byłego pracodawcy. Jednak d0bra passa złodzieja nie trwała długo. Podróżując przez miejscowość Dziewki mężczyzna ugrzązł na poboczu drogi. Chwilę wcześnie właściciel pojazdu powiadomił o kradzieży policję. Funkcjonariusze, którzy włączyli się w poszukiwania bardzo szybko odnaleźli skradziony pojazd. W pobliżu samochodu zatrzymany został także 22-latek.

Szybko okazało się również, że złodziej ma zasądzony przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej prawomocny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Dalszym losem 22-latka zajmie się teraz sąd i prokurator. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

źródło: Śląska Policja

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content