play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Będzin: Wyszedł zakrwawiony z mieszkania sąsiada. Pobił go na śmierć

today1 lipca 2021

Background

Zabił mężczyznę gołymi rękami. 25-latek z Będzina zatrzymany po tym, jak pobił swojego sąsiada. Sprawę policji zgłosiła jego własna dziewczyna, informując, że pijany i pod wpływem narkotyków mężczyzna uciekł z mieszkania zalany nie swoją krwią.

Informację o zdarzeniu dyżurny policji otrzymał w czwartek rano. Zgłaszająca interwencję kobieta zaalarmowała o tym, że jej partner poszedł do mieszkania sąsiada i dotkliwie pobił znajdującego się w nim 66-letniego mężczyznę. Z jej relacji wynikało, że w nocy ze środy na czwartek para spędzała czas wspólnie, w mieszkaniu. W pewnej chwili znajdujący się pod wpływem alkoholu i narkotyków partner poszedł do sąsiada i dotkliwie go pobił. Kiedy napastnik zorientował się, że 66-latek nie oddycha, wrócił do swojego mieszkania, by zabrać swoje rzeczy i wyszedł, informując partnerkę, że musi wyjechać.

Policjanci przystąpili do działania. Szybko dowiedzieli się, że 25-latek może przebywać w Tychach, w pobliżu dworca kolejowego. Kryminalni pojechali tam i zatrzymali sprawcę. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia zbrodni. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara dożywotniego więzienia.

źródło: policja 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content