play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Będzin: Zwrócili mu uwagę, że słucha za głośno muzyki. W pewnym momencie wyjął rewolwer

today10 września 2021

Background

Prokurator zastosował policyjny dozór wobec 27-letniego mieszkańca Będzina, który usłyszał zarzut kierowania gróźb wobec 36-letniej pary. Mężczyzna, uzbrojony w przedmiot łudząco podobny do broni palnej, groził im pozbawieniem życia. Dalszym losem napastnika zajmie się teraz sąd. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Do tego zdarzenia doszło na jednej z będzińskich ulic. Kobieta, która pracowała w sklepie znajdującym się przy kamienicy, zwróciła uwagę 27-latkowi, że ten słucha muzyki za głośno i poprosiła o jej ściszenie. Mężczyźnie nie spodobała się ta uwaga i zaczął być agresywny wobec kobiety. Groził jej nawet pozbawieniem życia.

Ekspedietnka wraz ze swoim partnerem postanowili zgłosić sprawę policji, ale w drodzę na komisariat zauważyli agresora i postanowili sami wyjasnić zaistniałą sytuację. Mieszkaniec Będzina na widok partnera ekspedientki wyjął przedmiot przypominający broń i tym razem swoje groźby skierował w jego kierunku.

Kryminalni szybko zatrzymali mężczyznę, który usłyszał już zarzuty. Policjanci zabezpieczyli również przedmiot, którym groził zatrzymany 27-latek. Decyzją będzińskiego prokuratora wobec mężczyzny zastosowano policyjny dozór. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content