play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bezpłatna Szkoła Rodzenia dla mieszkanek Katowic. Ruszają zajęcia

today4 czerwca 2020

Background

Bezpłatna Szkoła Rodzenia dla mieszkanek Katowic. Ruszają zajęcia.  W warsztatach mogą wziąć udział kobiety w ciąży od ok. 26 tygodnia ciąży, które są mieszkankami Katowic oraz ojcowie dzieci.  Zajęcia Szkoły Rodzenia organizuje przychodnia CenterMed przy ulicy Bocheńskiego 38A .

Bezpłatna Szkoła Rodzenia dla mieszkanek Katowic. Ruszają zajęcia, które będą się odbywać w formie stacjonarnej lub zdalnej. W programie przewidziano zajęcia teoretyczne oraz praktyczne dla kobiet od 26. tygodnia ciąży:

– wiedza z zakresu rozwoju ciąży, przebiegu karmienia oraz pielęgnacji, karmienia i psychologii noworodka,

– techniki i ćwiczenia praktyczne stosowane podczas porodu,

– nauka pielęgnacji noworodka.

Program skierowany jest w szczególności do kobiet będących pierwszy raz w ciąży. Warunkiem uczestnictwa w Programie będzie przedstawienie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do udziału w Programie profilaktyki i edukacji przedporodowej „Szkoła Rodzenia”.

Planowany termin realizacji programu Szkoły Rodzenia: czerwiec-wrzesień 2020 r. Rekrutacja trwa do końca sierpnia 2020 r. Zgłoszenia udziału w Programie Szkoły Rodzenia będą przyjmowane osobiście w przychodni CenterMed Katowice 2 Sp. z o. o. w Katowicach przy ulicy Bocheńskiego 38A lub telefonicznie pod numerem 510 356 607, (32) 701 97 27 wew. 7 Administracja, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Zgłoszenia również drogą elektroniczną: kkowalska@centermed.pl lub biuro-katowice@centermed.pl

 

fot.pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content