play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Biblioteka ma wakacyjną propozycję dla dzieci

today27 czerwca 2022

Background

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich ma ciekawe propozycje dla młodych mieszkańców miasta, którzy nie wybierają się na wyjazd wakacyjny.

Wakacje w bibliotece mogą być ciekawe – to główne hasło Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich. Co przygotowano dla młodych ludzi? Propozycji jest sporo.

Biblioteka ma wakacyjną propozycję dla dzieci

Szczegóły działań podejmowanych przez bibliotekę opublikowano na jej stronie internetowej, ale warto wspomnieć o kilku spośród propozycji. Pierwsza z nich to Konkurs literacko-plastyczny „Dobro wraca” na bajkę inspirowaną życiem Ireny Gut-Opdyke, który trwa do 6 lipca. Co jeszcze? Drugiego lipca w godznach 10:00-18:00 zorganizowany będzie cykl pokazów tematycznych o historii drukarstwa w Piekarach połączonych z warsztatami pod tytułem “Piekary Śląskie drukiem słynące”. W wybrane dni, aż do 19 sierpnia będzie możliwość spotkania się z grami planszowymi, a ponadto  – wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Radzionkowie, spotkania w Parku Wolności w ramach cyklu „Biblioteka pod Chmurką” czy Festiwal Aktywności Kulturalnych. Co dokładnie przygotowały poszczególne filie? Dokładny harmonogram wydarzeń na stronie internetowej www.biblioteka.piekary.pl.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content