play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Biblioteka w Zabrzu ma swoją aplikację

today9 sierpnia 2022

Background

Aplikacja, którą dysponuje Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu pozwala na wypożyczanie książek, choć nie tylko. To duże ułatwienie dla czytelników.

Rezerwowanie, przedłużanie, a nawet wypożyczanie książek jednym kliknięciem. Miejska Biblioteka Publiczna w Zabrzu idzie wraz z duchem czasu i proponuje czytelnikom własną aplikację.

Aplikacja biblioteki ma wiele zalet

Aplikacja dostępna w telefonie jest dobrą alternatywą dla tych, którzy ciągle zapominają tradycyjnej karty bibliotecznej:

-Jednym z jej najfajniejszych elementów jest karta elektroniczna, którą po zalogowaniu się do aplikacji mamy zawsze pod ręką. To ukłon w stronę nowych czytelników. Zapisując się do nas i korzystając z aplikacji, nie płacimy za zapis, mamy ten zapis bezpłatny. Możemy również poprzez aplikację mieć dostęp do całego katalogu online. Możemy  rezerwować te książki, wyszukiwać, robić prolongaty książek, które mamy już wypożyczone – podpowiada Kalina Romankiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu.

Dużym ułatwieniem jest także dostęp do generatorów kodów do ebooków, na trzech platformach internetowych. Aplikację „Biblioteka Zabrze” można ściągnąć bezpłatnie ze Sklepu Google.

Fot.pixabay

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content