play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bielsko: Do odsiadki 5 lat, a w kieszeni narkotyki

today5 lutego 2020

Background

Do odsiadki 5 lat, a w kieszeni narkotyki. Mieszkaniec Bielska-Białej był poszukiwany przez dwa sądy do przed którymi ukrywał się, bo czekała na niego kara łącznie 5 lat więzienia. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim w sumie ponad 20 gramów różnych narkotyków i telefon pochodzący z przestępstwa.

W poniedziałek, 3 lutego policjanci w Bielsku-Białej uzyskali informację o możliwym miejscu pobytu poszukiwanego przez dwa sądy mieszkańca Bielska. Śledczy udali się na miejsce, gdzie miał aktualnie się ukrywać. Kiedy mężczyzna zorientował się, że może być obserwowany, podjął próbę pieszej ucieczki. Funkcjonariusze nie dali mu szans i zatrzymali go kilka ulic dalej.

Podczas czynności służbowych policjanci ujawnili przy nim ponad 20 gramów różnych narkotyków, głównie marihuany i amfetaminy oraz telefon pochodzący z przestępstwa. 28-latek został doprowadzony do aresztu, skąd zostanie przewieziony do właściwego zakładu karnego. Tam będzie odsiadywał karę 5 lat pozbawienia wolności oraz oczekiwał na wyrok w sprawie posiadania narkotyków, za które grozi mu kara kolejnych 3 lat za kratami.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content