play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tarnowskie Góry: Bił, kopał i próbował gryźć policjantów

today21 lipca 2020

Background

Bił, kopał i próbował gryźć policjantów. To sytuacja z Tarnowskich Gór, gdzie 23-letni mężczyzna zrywał plakaty informacyjne dotyczące COVID-19, a gdy zwrócono mu uwagę, zaatakował kierowcę autobusu, a następnie funkcjonariuszy policji.

Do zdarzenia doszło na dworcu autobusowym, gdzie w jednym z autobusów znajdował się agresywny mężczyzna. Sprawca zrywał plakaty informacyjne dotyczące COVID-19, a gdy zwrócono mu uwagę, zaatakował kierowcę autobusu. Wezwani na miejsce policjanci próbowali uspokoić mężczyznę, lecz ten rzucił się na funkcjonariuszy – zaczął uderzać pięściami i kopać nogami jednego z nich. Agresor szybko został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie doprowadzenia do komendy, zatrzymany 23-latek był pobudzony i nie miał zamiaru podporządkować się policyjnym poleceniom. Krzyczał i wyzywał policjantów, kopał i próbował gryźć.

W końcu mieszkaniec powiatu tarnogórskiego trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów. W poniedziałek prokurator zadecydował o objęciu go policyjnym dozorem. Teraz mieszkańcowi powiatu tarnogórskiego grożą nawet 3 lata pozbawienia wolności.

 

źródło: Policja Śląska

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content