play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bilet na tramwaj czy autobus kupimy w aplikacji ZTM

today5 stycznia 2021

Background

Bilet okresowy dostępny w aplikacji Zarządu Transportu Metropolitalnego. Od teraz bilet 30-dniowy, 90 -dniowy czy jednorazowy pasażerowie będą mogli kupić korzystając z telefonu. Jest też kilka innych udogodnień.

-To pierwsza taka aplikacja w której dostępne jest aż tyle biletów na komunikację miejską Zarządu Transportu Metropolitalnego. Chodzi tutaj między innymi o bilety 30-dniowe, 90-dniowe, bilety wieloprzejazdowe, bilety dzienne, 24-godzinne i oczywiście bilety jednorazowe.- mówi nam Michał Wawrzaszek z Zarządu Transportu Metropolitalnego.

To tylko jedno z kilku nowych usprawnień w aplikacji:

 -Sprzedaż to nie jedyna funkcjonalność. Dzięki aplikacji możemy też bez konieczności udawania się do Punktu Obsługi Pasażera skontaktować się z Zarządem Transportu Metropolitalnego. Dzięki aplikacji można między innymi zgłosić sprawy dotyczące infrastruktury przystankowej, pojazdowej a także automatów, z możliwością przesyłania zdjęć. – dodaje Michał Wawrzaszek.

Przypomnijmy Aplikacja Mobilny ŚKUP działa od kwietnia ubiegłego roku. Została uruchomiona podczas pierwszej fali pandemii koronawirusa z myślą o zapewnieniu pasażerom bezkontaktowej obsługi.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content