play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Siemianowice Śląskie

Broń i narkotyki w domu. Sąsiedzi mieli dość

today3 grudnia 2020

Background

Miał w domu broń palną i narkotyki a przy tym hulał po nocy. 30-latek z Siemianowic Śląskich zamienił mieszkanie na areszt ponieważ nie przestrzegał ciszy nocnej. Policję powiadomili sąsiedzi.

Wpadł przez hulaszczy tryb życia. Mieszkanie na areszt zamienił 30-latek z Siemianowic Śląskich. Wpadł, ponieważ zamiast grzecznie spać, hulał po nocy.

Sąsiedzi mieli dość

Sąsiedzi mieli dość wrzasków i hałasu i powiadomili służby. Gdy mężczyzna otworzył policjantom drzwi, z mieszkania wydobył się charakterystyczny zapach marihuany.
Trzeba było interweniować. Na stoliku leżały dodatkowo resztki suszu roślinnego i zrobione z niego niedopalone skręty. Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli jeszcze amfetaminę i większą ilość marihuany oraz 3 sztuki broni palnej.

Policyjny dozór

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, ich udzielanie oraz posiadanie bez wymaganego pozwolenia egzemplarzy broni palnej. Podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie został wobec niego zastosowany dozór policyjny.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content