play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Był ścigany dwoma listami gończymi. Wpadł w Cieszynie

today24 czerwca 2021

Wystawiono za nim dwa listy gończe. Wpadł z dużą ilością narkotyków. 26 – latek ze Starogardu został zatrzymany na Śląsku.

Poszukiwany po całym kraju 26-latek ze Stargardu zatrzymany na Śląsku. Konkretnie w Cieszynie gdzie na ulicy Zamkowej rozpoznali go mundurowi.  26-latek nie spodziewał się, że poza granicami województwa, w którym wcześniej popełnił przestępstwa, może zostać zatrzymany przez cieszyńską policję.

Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Stargardzie dwoma listami gończymi oraz dwoma nakazami doprowadzenia. W przeszłości był karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko mieniu. W związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami ma do odbycia łączną karę 5 lat pozbawienia wolności.

Także podczas zatrzymania  26-latek nie miał czystego sumienia. Policjanci w trakcie kontroli ujawnili przy nim narkotyki. Podczas przeszukania ściganego oraz jego pojazdu policjanci ujawnili i zabezpieczyli blisko 160 gramów marihuany. Mieszkaniec Stargardu, który na co dzień ukrywał się na terenie Wisły, usłyszy teraz kolejne zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozić mu może kara do 10 lat więzienia.

źródło: policja 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content