play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Bytom: Motomikołaje ruszyli ze zbiórką. Jak można pomóc?

today7 grudnia 2020

Background

Nie będzie sanek i reniferów- będą za to motocykle. Nowocześni Mikołajowie z ” Invaders MC Poland” odwiedzą najbardziej potrzebujące dzieci by wręczyć im prezenty. Jednak aby mogli to zrobić potrzebna jest pomoc w skompletowaniu paczek.

Klub motocyklowy „Invaders MC Poland” ruszył ze zbiórką zabawek, gier i słodyczy, które powędrują do najbardziej potrzebujących dzieci.

Akcja będzie polegać na obdarowaniu biednych dzieci, których na prezenty nie stać. Inicjatywa nie jest nowa. Robimy to od wielu lat na terenie miast, w których mamy  swoje oddziały. W tym roku będzie to Bytom, Zabrze i  Ruda Śląska.  W przypadku Bytomia listę potrzebujących przekazał nam Urząd Miasta, jeśli chodzi o Zabrze to tam wesprzemy 3 domy dziecka. A w Rudzie Śląskiej sami wytypowaliśmy 8 dzieci do obdarowania. – mówi prezydent klubu Michał Maroczkaniec.

Jak można wesprzeć akcję i co jest potrzebne ?

Drobne upominki słodycze, gry planszowe, zabawki, maskotki. Jednak w przypadku maskotek przyjmujemy tylko nowe. Pomóc może każdy. Zbiórka ma miejsce w warsztacie samochodowym „El Camino” przy ul. Św. Elżbiety 3 w Bytomiu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Zbieranie darów potrwa do końca tygodnia czyli do 11.12.2020. Natomiast rozdawanie prezentów dzieciakom przewidujemy 13. 12. 2020r. na bytomskim Rynku. – dodaje Maroczkaniec.

Dla osób, które chcą wesprzeć akcję, a nie mogą przyjechać z darami osobiście, uruchomiono zbiórkę pieniędzy na stronie zrzutka.pl.

 

Fot.: UM Bytom 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content