play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bytom: Nowe fakty w sprawie nożownika z Miechowic [ZDJĘCIA+WIDEO]

today26 sierpnia 2020

Background

Nowe fakty w sprawie nożownika z Miechowic. Przypomnijmy, w niedzielę po godzinie 14.00 w pobliżu ulicy Stolarzowickiej w Miechowicach 47-latek ranił ciężko nożem 39-letniego mieszkańca Bytomia. Dziś wiemy już, że napastnik został przesłuchany, usłyszał zarzuty i zastosowano wobec niego areszt tymczasowy.

W niedzielę, w Bytomiu doszło do prawdziwie krwawej jatki. Przy tzw. „Panoramie” w Miechowicach doszło do ataku nożownika. Ranny w zdarzeniu mężczyzna z kilkoma ranami kłutymi trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Pracujący na miejscu śledczy zabezpieczyli zapisy z monitoringu oraz przesłuchali świadków. Nożownik został od razu zatrzymany. Dziś wiemy już, że został przesłuchany i usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Wobec mężczyzny zastosowano 3 – miesięczny areszt tymczasowy.

Jak czytamy na stronie bytomskiej komendy, napastnik odpowiada również za pobicie 65-letniego mieszkańca Bytomia. Do zdarzenia doszło w tej samej dzielnicy około godziny 12.00. Mężczyźnie za usiłowanie zabójstwa grozi nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content