play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Bytom: Obiekty sportowe zamknięte… poza „górką na sanki”!

today28 grudnia 2020

Background

W Bytomiu ze względu na obowiązujące od dzisiaj rozporządzenie Rady Ministrów stok narciarski, lodowisko oraz boiska zostały zamknięte. Obiekty nieczynne będą do 17 stycznia.

Od dzisiaj obowiązuje rozporządzenie Rady Ministrów z 21 grudnia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. Poz. 2316). Z tego powodu zamknięte zostały od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 roku obiekty sportowe w mieście. We wspomnianym okresie nieczynne będą lodowisko plenerowe w Parku Kachla, stok narciarski Sport Dolina przy ul. Blachówka 94, Zespół Boisk Sportowych Torkacik przy ul. Tarnogórskiej 1 i kompleks sportowy Orlik przy ul. Chorzowskiej 28H. Infrastruktura sportowa dostępna jest tylko w ramach sportu zawodowego.

 

Wyjątek stanowi „górka na sanki” w Sport Dolinie. Górka jest otwarta codziennie od godziny 10.00 do 20.00 Bilet kosztuje 25 zł (cały dzień). Dla opiekuna, który musi towarzyszyć nieletniemu – bilet wstępu jest bezpłatny.

– Musieliśmy zamknąć stok narciarski, ale rozporządzenie nie uwzględnia górki na sanki – tłumaczy Łukasz Siedlarz, zarządca obiektu.

 

Fot: https://www.facebook.com/sportdolina, UM Bytom

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content