play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bytom: Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego ZDJĘCIE

today7 stycznia 2020

Background

W dniu 1 grudnia 2019 r. w Bytomiu w pustostanie przy ul. Celnej odnaleziono zwłoki w posuniętym rozkładzie NN mężczyzny. Wszyscy, którzy rozpoznają na zdjęciach kurtkę mężczyzny lub mają informację, które pozwolą ustalić jego tożsamość, proszone są o kontakt z policją.

Czynności identyfikacyjne dotyczące ustalenia tożsamości zwłok prowadzi Wydział Kryminalny bytomskiej komendy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, był to mężczyzna w wieku około 60 lat. Miał na sobie kurtkę z kapturem, dwustronną. Całość koloru czarnego w małe białe kwadraty. Na plecach napis „HULIGANS”. Bluza polarowa granatowa zapinana na plastikowy zamek błyskawiczny. Denat widywany był w okolicach pustostanów przy ul. Celnej, dworcu kolejowym oraz przystanku tramwajowym przy ul. Strzelców Bytomskich w okolicy CH M1. Często siedział na ławkach i czytał książki lub czasopisma.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny prosimy kierować osobiście, listownie lub telefonicznie do Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu ulica Powstańców Warszawskich 74, telefon 32 388 82 00 lub do najbliższej jednostki policji pod numerem tel. 997, 112.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content