play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Bytom: Policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o nocny atak nożem

today27 maja 2021

Background

Policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o zranienie czterech osób nożem ubiegłej nocy w Bytomiu. Stan jednej z rannych osób określa się jako ciężki.

Śląska Policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o ranienie nożem czterech osób ubiegłej nocy w Bytomiu. Teraz są z nim prowadzone policyjne czynności.

Do awantury, która skończyła się atakiem nożownika, doszło w jednym z domów wielorodzinnych przy ulicy Czajkowskiego przed trzecią w nocy, wtedy też policja otrzymała zgłoszenie. Poszkodowane zostały cztery osoby – nieoficjalnie w wieku od 15 do 47 lat. Część z nich jest w stanie ciężkim. Wszyscy trafili do szpitali. Trwają policyjne ustalenia.

– Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu, około trzeciej w nocy została przewieziona kobieta w średnim wieku z licznymi ranami kłutymi na całym ciele. Operacja chirurgiczna trwała kilka godzin. Kobieta jest na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Jej stan określany jest jako ciężki – mówi Radiu Piekary Iwona Wronka z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content