play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Bytom: Razem dla Julki! Przyjdź na koncert

today10 stycznia 2020

Background

Razem dla Julki! Przyjdź na koncert w Bytomskim Centrum Kultury.

1 600 000 zł – tyle brakuje, aby zapewnić zagraniczną operację dla niespełna 3 miesięcznej Julki Szczerby. W niedzielę odbędzie się kolejne wydarzenie, z którego dochód zasili zbiórkę.

Julka Szczerba przyszła na świat 16 października 2019 roku. Od tego dnia zmaga się z ciężką i rzadką choroba jaką jest hemimelia strzałkowa. Brak kości strzałkowych powoduje deformację stopy, jej nieprawidłowe ułożenie, niejednokrotnie wykrzywienie kości piszczelowej, oraz jej skrócenie. Rodzice Julki marzą o dostaniu się do najlepszego na świecie instytutu, który zajmuje się takimi schorzeniami, jakim jest Paley Institute. Jednak problem jest w tym, że znajduje się on na Florydzie, a koszty takiej operacji przewyższają możliwości Rodziców Julki. Dlatego organizowane są zbiórki na ten cel oraz przeróżne wydarzenia. Najbliższe to koncert charytatywny „ Razem dla Julki” w Bytomskim Centrum Kultury.

Z Mateuszem Szczerbą, ojcem Julki rozmawiała nasza reporterka:

  • cover play_arrow

    Bytom: Razem dla Julki! Przyjdź na koncert Gabriela Kokott-Drzyzga

Wystąpią:

Zespół Coria – polska grupa rockowa młodego pokolenia, która na swoim koncie ma 3 studyjne albumy. Zespół grał koncerty między innymi przed takimi zespołami jak Europe, Soundgarden, Eric Clapton. Występował na festiwalu Orange Warsaw Festival. I

UNIVERSE – to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych założony przez Mirosława Bregułę i Henryka Czicha w 1982 roku. Grupa jest laureatem festiwali w Opolu i Sopocie. Piosenki UNIVERSE sukcesywnie stawały się przebojami, okupując najbardziej popularne listy przebojów. Setki koncertów przysporzyły im wielu wiernych słuchaczy i fanów. Popularność osiągnęli nie tylko w Polsce, ale także wśród Polonii w wielu krajach Europy i Ameryki. Wydali łącznie 13 albumów, zawierających ponad 150 piosenek.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT CHOROBY JULI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA STRONIE INTERNETOWEJ:

pomocdlajulki.pl

BILETY:

Dostępne w Bytomskim Centrum Kultury lub na stronie internetowej BECEKU.
50zł – bilet normalny
300zł – bilet z wejściem na Backstage

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content