play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Bytomski „okrąglak” nie przyjmuje pacjentów

today9 kwietnia 2020

Background

Bytomski „okrąglak” nie przyjmuje pacjentów. Nie działają przychodnie specjalistyczne ulokowane w tzw. „okragląku” Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu na ulicy Batorego. Aktualnie czynne są: poradnia diabetologiczna oraz poradnie kardiologiczne dla dzieci i dorosłych zlokalizowane w budynku nr 1. W budynku nr 5 działa poradnia onkologiczna, schorzeń sromu-teleporady, a także w bloku nr 3 poradnia ginekologiczno-położnicza i patologii ciąży. Dyrekcja tłumaczy tę decyzję koniecznością podjęcia działań, związanych z ograniczaniem rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19.

To komunikat z FB Szpitala Specjalistycznego nr 2

Z przykrością zawiadamiamy, iż w dniu dzisiejszym zostaliśmy zmuszeni do podjęcia trudnej decyzji, związanej z zawieszeniem działalności poradni specjalistycznych w naszym szpitalu, zlokalizowanych w budynku „okrąglaka”. Powyższa decyzja jest wynikiem dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej oraz w związku z koniecznością podjęcia działań, związanych z ograniczaniem rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19. Nadal pozostają czynne poradnia diabetologiczna oraz poradnie kardiologiczne dla dzieci i dorosłych zlokalizowane w budynku nr 1 oraz na bloku 5 działa poradnia onkologiczna, schorzeń sromu-teleporady, a także w bloku 3 poradnia ginekologiczno-położnicza oraz patologii ciąży.
Za utrudnienia przepraszamy prosząc Państwa o wyrozumiałość i życzliwość. Podjęte działania są konieczne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Życzymy wszystkim w tym trudnym czasie dużo ZDROWIA.

 

fot. FB Szpital Specjalistyczny nr 2

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content