play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Chłopiec z poderżniętym gardłem jest w śpiączce

today1 sierpnia 2020

Background

Chłopiec z poderżniętym gardłem jest w śpiączce farmakologicznej. Przypomnijmy, do dramatycznego zdarzenia doszło 31 lipca około godziny 18:00 w Tychach. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami policji, najprawdopodobniej to matka zaatakowała swojego 1,5 rocznego synka.

O tragedii, do której doszło w Tychach w mieszkaniu przy ulicy Honoraty dowiedzieliśmy się w piątek wieczorem. Doszło tam do zranienia dziecka. Na miejsce wezwano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko, mimo poważnych obrażeń było przytomne. Chłopiec został natychmiast przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Tam konieczne było przeprowadzenie operacji ratującej życie dziecka. W tej chwili chłopczyk jest w stanie śpiączki farmakologicznej i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Lekarze określają jego stan zdrowia jako stabilny.

Śledczy natomiast ustalają okoliczności tego dramatycznego zdarzenia. Zgodnie ze wstępnymi ustaleniami oprawcą mogła być matka chłopca. Jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe, kobiecie za usiłowanie zabójstwa może grozić nawet dożywocie.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content