play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Chorzów. Zamknięcie ul. 3-go Maja. Zmiany w organizacji ruchu

today15 września 2020

Background

W najbliższą sobotę (19.09) fragment ul. 3 -go Maja w Chorzowie będzie całkowicie  nieprzejezdny. Chodzi o odcinek pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Katowicką i rejonem budynku nr 1 (przy ul. 3 Maja). Zamknięcie drogi spowodowane jest planowaną przebudową sieci wodociągowych. Zmiany w organizacji ruchu  czekają kierowców już od 7 rano.

Jak informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie w najbliższą sobotę wprowadzone zostaną następujące zmiany  organizacji ruchu:

 

  1. w ciągu ul. 3 Maja – na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Miechowicką i rejonem miejsca prowadzonych prac – wprowadzony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów, związany wyłącznie z dojazdem do posesji położonych przy ww. odcinku ulicy,
  2. w ciągu ul. 3 Maja – na odcinku między ulicami Miechowicką i Floriańską – odwrócony zostanie kierunek jazdy, czyli obowiązywać będzie jednokierunkowy ruch pojazdów z kierunku skrzyżowania z ul. Floriańską w kierunku skrzyżowania z ul. Miechowicką. Z możliwości przejazdu tym fragmentem ulicy 3 Maja będą mogli korzystać kierowcy dojeżdżający do posesji przy ul. 3 Maja (od numeru 1 do numeru 31), Miechowickiej oraz pojazdy Straży Pożarnej,
  3. dojazd z kierunku skrzyżowania ulicy Katowickiej w kierunku ul. 3 Maja odbywać się będzie wyznaczonymi objazdami prowadzonymi ulicami:
    • z kierunku Bytomia: ul. Katowicka, ul. Krakusa, ul. Floriańska, ul. 3 Maja,
    • z kierunku Katowic: ul. Katowicka, ul. Krzyżowa, ul. Łagiewnicka, ul. Miarki, ul. 3 Maja

 

 

Źródło: MZUIM Chorzów

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content