play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Chorzów: Co zrobił z narkotykami? Zostawił je w pociągu

today13 lutego 2020

Background

Zostawił narkotyki w pociągu. Zgodnie z informacjami, jakie posiadali policjanci, 21-letni mieszkaniec Chorzowa miał posiadać większą ilość narkotyków. Jednak w chwili zatrzymania, śledczy nie znaleźli przy nim żadnych narkotyków, gdyż jak tłumaczył zostawił je w pociągu.

Do funkcjonariuszy chorzowskiej policji dotarła informacja o 21-letnim mężczyźnie, który miał posiadać przy sobie większą ilość narkotyków. Podjęto decyzję o zatrzymaniu podejrzanego. Śledczy prowadzili obserwację wytypowanych miejsc, w których mógł przebywać 21-latek. Mężczyzna został zatrzymany i przeszukany, jednak niczego przy nim nie znaleziono.

Zatrzymany tłumaczył się, że nie ma żadnych narkotyków, gdyż zostawił je w pociągu. Choć tłumaczenia 21-latka, wydawały się wręcz niewiarygodne, policjanci postanowili mimo to sprawdzić jego wersję wydarzeń. Skontaktowali się z przewoźnikiem, gdzie uzyskali informację, że faktycznie w pociągu wskazanym przez zatrzymanego, personel sprzątający ujawnił pakunek z nieznaną substancją.

Funkcjonariusze zabezpieczyli wskazany pakunek, w którym jak wykazały wstępne badania, było 80 g Ecstasy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, teraz o jego losie zadecyduje sąd. Decyzją prokuratury został on objęty policyjnym dozorem.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content