play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Wiadomości

Chorzów: Kolejne utrudnienia na ulicy 3 Maja

today6 listopada 2020

Background

Chorzów: Kolejne utrudnienia na ulicy 3 Maja. W związku z rozpoczęciem prac związanych z przebudową obiektu mostowego, w czwartek 12 listopada br. ok. godz. 12.00 zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów i pieszych  fragment ulicy 3 Maja w Chorzowie. Zamykany odcinek znajduje się pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Składową i rejonem posesji nr 151a. Zakończenie tego etapu prac oraz przywrócenie ruchu na nowym obiekcie mostowym planowane jest do końca kwietnia 2021 r.

Chorzów: Kolejne utrudnienia na ulicy 3 Maja. Na czas remontu wyznaczone zostaną objazdy prowadzone ciągiem ulicy 3 Maja, Żołnierzy Września, 75 Pułku Piechoty, Nomiarki, drogą wojewódzką nr 902, ul. Bytomską (w Świętochłowicach) i ul. 3 Maja. W ciągu ul. 3 Maja – na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicami Bytomską i Chorzowską (w Świętochłowicach) oraz przebudowywanym obiektem mostowym – przywrócony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów. Piesi – celem przejścia pomiędzy rozdzielonymi odcinkami ulicy 3 Maja – będą mogli skorzystać z oznakowanego ciągu prowadzącego ulicą Waxmana i ścieżką łączącą rejon stawu Amelung z ulicą 3 Maja w rejonie posesji nr 151a. Zakończenie tego etapu prac oraz przywrócenie ruchu na nowym obiekcie mostowym planowane jest do końca kwietnia 2021 r.
Celem ułatwienia poruszania się kierowcom po ulicach objętych wprowadzanymi zmianami organizacji ruchu, wszystkie zamknięcia ulic oraz zmiany kierunków jazdy uwzględniane są na mapach bezpłatnej nawigacji Waze (https://www.waze.com/get) w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google (program bezpłatnej wymiany danych o ruchu drogowym „Waze dla Miast” https://www.waze.com/pl/ccp).

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content