play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Chorzów: Napadła na 9-letnie dziecko

today30 lipca 2020

Background

Napadła na 9-letnie dziecko. Mowa o 46-latce, która w Chorzowie napadła i okradła chłopca. Łupem kobiety padło 5 zł, które dziecko miało przy sobie. Mieszkanka Chorzowa usłyszała już zarzuty, a decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Zgodnie z ustaleniami śledczych, sprawa jest rozwojowa.

Do zuchwałej kradzieży doszło w niedzielę około godziny 18.00 na Ligonia. W poniedziałek śledczych o sprawie powiadomiła matka poszkodowanego chłopca. Funkcjonariusze szybko ustalili kim była sprawczyni tego rozboju, a następnie przekazali tę informację do wszystkich policjantów pełniących służbę na terenie Chorzowa. W efekcie kobieta została zatrzymana jeszcze tego samego dnia. 46-latka usłyszała już zarzuty, decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Grozi jej nawet 12 lat więzienia.

Zgodnie z ustaleniami śledczych, sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone, że kobieta mogła dokonać podobnych przestępstw, dlatego też prosimy wszystkie osoby, mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie pod numerem telefonu: 47 85 452 55.

 

źródło: KMP Chorzów

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content