play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Chorzów: Narkotyki ukrył… w piecu kaflowym

today16 czerwca 2020

Background

Narkotyki ukrył… w piecu kaflowym. Mowa o 25-letnim mieszkańcu Chorzowa, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Jak się okazało, mężczyzna ukrywał w swoim mieszkaniu amfetaminę i marihuanę.

25-letni mieszkaniec Chorzowa był podejrzewany o związek z biznesem narkotykowym. W niedzielne popołudnie śledczy postanowili odwiedzili młodego mężczyznę. Ten zwlekał z wpuszczeniem mundurowych do środka, co od razu wzbudziło ich podejrzenia. Kiedy wreszcie wpuścił ich do środka, okazało się, że cały jest ubrudzony sadzą kominową, czego nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć. Ponadto 25-latek był bardzo nerwowy w obecności kryminalnych.

Szybko wyszedł na jaw powód dziwnego zachowania mężczyzny. Wewnątrz paleniska kuchennego pieca kaflowego policjanci znaleźli szczelnie zamknięte plastikowe pudełko, w którym mężczyzna przechowywał ponad 50 gramów amfetaminy i marihuanę. Okazało się, że 25-latek widząc policjantów ukrył narkotyki w piecu. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Kryminalni zabezpieczyli również środki finansowe należące do 25-latka, które pochodziły z przestępstwa.

źródło: Policja Śląska

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content